Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Шостці чоловік проігнорував карантин після евакуації з Європи і пішов таксувати

У Шостці чоловік проігнорував карантин після евакуації з Європи і пішов таксувати

Про порушника карантину поліції повідомили місцеві мешканці

У місті Шостка у Сумській області розгорівся скандал: чоловік приїхав з місця спалаху коронавірусу, зобов'язався самоізолюватися, а замість цього пішов працювати таксистом на вокзал, йдеться в ТСН.12.00.

Про це міськраду та поліцію повідомили місцеві жителі. З'ясувалося, що по приїзду до України 50-річний чоловік давав підписку, що 2 тижні буде перебувати вдома. Копи розшукали порушника, але поки штрафувати не стали: той запевнив, що пасажирів не возив. Поліція перевіряє це.

Тепер його стан здоров'я та місцеперебування по кілька разів на день контролюватимуть медики.

 «Коли його привозили сюди, давав підписку, що буде сидіти два тижні в квартирі. Я попереджаю всіх, хто приїхав із-за кордону: хворіли ви там, не хворіли, спілкувались, не спілкувались. Приїхали – сидіть спокійно вдома!» - завив міський голова Шостки Микола Нога.

Відео Без самоізоляції: сумчанин приїхав з Німеччини і почав працювати таксистом нехтуючи, правилами карантину

В'Їзд та виїзд до Сум поки не перекритий. Міські депутати вирішили відтермінувати закриття міста.Тим часом у місто прибув з Німеччини і пішов працювати на таксі. Скандал розгорівся у Шостці в Сумській області. Чоловік приїхав з місця спалаху коронавірусу та зобов'язався самоізолюватися, а замість цього пішов працювати таксистом на вокзал. Про це міськраду та поліцію повідомили місцеві жителі.  Більше про коронавірус в Україні

Без самоізоляції: сумчанин приїхав з Німеччини і почав працювати таксистом нехтуючи, правилами карантину

А тим часом міські депутати Сум вирішили відтермінувати закриття міста. І поки в'їзд та виїзд до міста не перекритий. З початку на сесії постановили зачинити дороги з 25 березня. Втім, напередодні передумали - остаточне рішення мають ухвалити сьогодні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції