У штабі Повітряних сил України розповіли подробиці запланованого пуску ракет біля Криму

Військові наполягають, що півострову нічого не загрожує.

У штабі Повітряних сил України розповіли подробиці навчань, які Росія оголосила небезпечними для себе та пригрозила завдати удару у відповідь. Вони заплановані на 1 грудня та відбудуться, попри залякування з Москви, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На навчаннях випробовуватимуть нові ракети середньої дальності. Це відбуватиметься на півдні України – в Херсонській області. Військові наполягають, що в бік Криму не стрілятимуть. "Межа східної частини цієї зони проходить в 27-30 км від північно-західного узбережжя Криму. А безпосередньо зона пусків знаходиться в 90 км від території Криму. Це повністю виключає будь-яку загрозу для мешканців півострову", - наголосив начальник прес-служби Повітряних сил ЗСУ Роман Юрчило.

Раніше з Росії повідомили, що вважають ці межі небезпечними і такими, що порушують кордони РФ по морю. Одночасно з цим стало відомо, що до Криму завезено потужні ракетні комплекси С-300. Росіяни пригрозили, що в разі проведення навчань можуть завдати ударів по Україні – збивати ракети та атакувати пускові установки на території Херсонської області. В українському РНБО погрози застосування Кремлем зброї називають "спробою переведення в активну фазу гібридної війни, яку Росія веде протягом трьох останніх років". Вітчизняні військові запевняють, що стрільби відбудуться, незалежно від істеричних заяв росіян.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Росіяни погрожують завдати ракетного удару по Україні

Кремль налякали навчання українських військ у Херсонській області, які проходитимуть першого та другого грудня. Україна попередила про стрільби авіаційні міжнародні організації. Натомість росіяни вже вважають повітряний простір біля Криму своїм і тому обіцяють збивати як самі ракети, так і знищувати пускові установки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: