У штабі Тимошенко не розуміють заяв спостерігачів про чесні вибори

В штабі Тимошенко вважають, що 6 міжнародних спостерігаців не могли зафіксувати всіх порушень на 469 дільницях.

У міжнародних спостерігачів не було можливості зафіксувати порушення, які носили масовий характер під час виборів президента.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив керівник Дніпропетровського міського виборчого штабу кандидата у президенти Юлії Тимошенко Сергій Пасхалов.

"Іноземним спостерігачам треба подякувати за самовіддану працю, але треба врахувати, що у Дніпропетровську на 6 виборчих округах (469 дільниці) працювало всього 6 іноземних спостерігачів", - підкреслив він.

Пасхалов наголосив, що навіть при великому бажанні у спостерігачів фізично не було можливості зафіксувати порушення, які носили масовий характер.

"Ми не розуміємо висновку міжнародних спостерігачів, що вибори відбулися чесно та демократично. Ми категорично з цим не згодні", - сказав він.

Нагадаємо, вчора Дніпропетровський міський штаб кандидата в президенти, прем'єр-міністра Юлії Тимошенко заявив про намір вимагати скасування результатів виборів в Дніпропетровську через фальсифікації, підтверджені документально.

"Більше, ніж на половині виборчих дільниць міста "регіони" здійснювали масовий підвіз виборців за допомогою мікроавтобусів. Задокументовано факти й докази того, що під час підвозу в автомобілях здійснювалася агітація за Януковича. Крім того, у мікроавтобуси не пропускали людей, які хотіли під'їхати до виборчої дільниці й проголосувати за Тимошенко", - сказано в заяві дніпропетровського штабу Тимошенко.

Раніше штаб Тимошенко вимагав від Центральної виборчої комісії перерахування голосів більше, ніж на 900 дільницях на виборах президента.

Читайте також:

БЮТ вимагає в ЦВК перерахувати голоси на 900 виборчих дільницях

Тимошенко вимагатиме скасування результатів виборів в Дніпропетровську

Регіонали приставили до двох адмінсудів охорону, щоб не захопив БЮТ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: