У "Сильній Україні" вважають: у комуністів настали ідеологічні конвульсії

У партії відреагували на нападки комуністів на адресу реформаторського курсу уряду і особливо віце-прем'єра Сергія Тігіпка.

Комуністи в Україну перестали бути впливовою силою і всіляко намагаються відтягнути свій політичний кінець.

Про це заступник голови партії "Сильна Україна" Кость Бондаренко написав у авторській статті "Чому комуністи проти реформ" для інтернет-видання "Фраза".

За його словами, про це свідчать нападки з боку комуністів на адресу реформаторського курсу уряду і особливо віце-прем'єра Сергія Тігіпка.

"Крім вивіски, на яку ще подекуди клюють виборці, не залишилося практично нічого: ні ідей, ні ідеології, ні практичних успіхів. Клуб політичних рантьє, які паразитують на досягненнях їх попередників і не здатні пред'явити хоч якусь корисну діяльність в останні двадцять років. Їй-богу, якби Петро Миколайович Симоненко випалював картинки на фанері або вирізав напилком фігурки - користі від діяльності комуністів було б більше", - вважає Бондаренко.

На його думку, комуністи не дуже розбірливі в способах виживання.

"Сьогодні вони хапаються за життя всіма доступними способами - лобіюють інтереси олігархів, намагаються згадати постулати марксизму, апелюють до історії, будують шикарні вілли, грабують підприємців на митниці, купують швейцарські годинники, споруджують пам'ятники Сталіну і говорять всяку нісенітницю на імпровізованих мітингах, нападаючи на реформаторський курс уряду і на тих, хто асоціюється з реформами", - вважає Кость Бондаренко.

На його думку, ідеологічні принципи, декларовані комуністами, не ув'язуються з конкретними справами їх "вірних штиків".

"Приклад комуністичного підходу до організації праці сьогодні можемо спостерігати на митниці, очолюваної вірним сином партії, товаришем Калетником. Поговоріть з підприємцями, і вони розкажуть про комуністичні підходи до поборів при перевезення вантажів", - написав заступник голови "Сильної України".

Костянтин Бондаренко зазначає, що "реформи Тігіпка", в критиці яких сьогодні вправляються комуністи, покликані розширити базу середнього класу, який комуністам не до душі.

"Комуністи - вороги буржуазії за визначенням. І реформи, які покликані збільшити чисельність середнього класу, їм, звичайно, зовсім не в касу. Їх політична гра так само проста, як і цинічна: чим більше в країні жебраків, тим більше соратників товариша Симоненка у Верховній раді", - упевнений політик.

"Так що комуністам сьогодні тільки і залишається, що воювати з реформами - просто щоб відтягнути свій політичний кінець, неминучість якого сьогодні здалеку видно навіть короткозорим. Для нас же виття, тренос і плач комуністів - просто ясний сигнал того, що ми вибрали вірний шлях модернізації країни", - резюмував Бондаренко.

Читайте також:

Комуністи звинуватили Тігіпка у контрабанді та звернулись до генпрокурора

Тігіпко: уряд займеться підтримкою інноваційних технологій в Україні

З іпотечним кредитуванням житло може подешевшати вже наступного року - Сергій Тігіпко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: