У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта

Понад тисяча водіїв влаштували затор на в’їзді до Сімферополя.

Акція протесту "Дістали", Сімферопіль
Фото: kianews.com.ua
Понад тисяча людей на автомобілях взяли участь в акції протесту проти збільшення податкового тиску на власників автомобілів. Затор, що виник на в’їзді до Сімферополя, розтягнувся на кілька кілометрів.

Учасники протесту, який відбувається в рамках всеукраїнської акції "Дістали!", заявляють, що запропоновані урядом України ставки податку надзвичайно високі: "Ми вимагаємо скасування незаконно ухвалених грабіжницьких ставок транспортного збору!" – написано на лозунгах деяких автомобілів.

Учасники акції стверджують, що протестуватимуть до вечора.

Водночас керівник сімферопольської міліції громадської безпеки Валерій Грицай попередив автомобілістів, що правоохоронці будуть змушені застосувати силу, якщо трасу не розблокують.

Схожі акції сьогодні відбуваються у багатьох містах України.

Як повідомлялося, у Києві учасники акції протесту проти збільшення транспортного збору заблокували вулицю Грушевського та Хрещатик. Машини стоять у три смуги.
Рух транспорту в бік Європейської площі повністю перекрито.

По вулиці Грушевського дуже багато автомобілів з українськими прапорами, а також з плакатами, на яких написано: "Ні грабіжному транспортному збору!", "Не вмієш керувати – геть від керма!" тощо.

Представники ДАІ намагаються посунути автомобілі протестувальників, щоб забезпечити хоча б якийсь рух по одній з центральних вулиць столиці.

Раніше Верховна рада України ухвалила закон про внесення змін в деякі закони України з питань оподаткування, яким передбачається значне підвищення ставок транспортного збору.

Цього тижня Кабiнет мiнiстрiв у вiдповiдному законопроектi запропонував зменшити ставки, що набули чинностi 10 сiчня.

Читайте також:

Автомобілісти заблокували центр Києва

Кожен четвертий українець готовий вийти на масові акції протесту

Понад сто водіїв прийняли участь в акції "Дістали!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: