Сімферопольські депутати готуються до самоспалення під вікнами Москаля

Якщо Марину Чернову (заступника міського голови) не випустять, депутати спалять когось із своїх. Кого - ще не знають. Решту будуть скандувати лозунги.

Депутат Сімферопольської міської ради Тимур Шкаберін заявив, що у разі подальшого утримання в слідчому ізоляторі заступника міського голови Марини Чернової(затримала міліція), один з депутатів міськради вчинить акт самоспалення.

Він пояснив, що з кандидатурою депутата на самоспалення ще не визначилися. Це питання вирішиться 17 вересня перед воротами будівлі Головного управління МВС в Криму, куди співробітники і депутати міськради прийдуть на мітинг. "Завтра обіллємо бензином депутата, за бажанням. Тобто, порахуємося до п’яти, на кого випаде п’ятірка, той обливається бензином, і підпалюємо", - розповів Шкаберін.

Він також додав, що після того, як одного з депутатів підпалять, присутні скандуватимуть слогани, але якого змісту, депутату відповісти важко.

Нагадаємо, 15 вересня слідчим управлінням Головного управління МВС в Криму була затримана і поміщена в ізолятор тимчасового утримання заступник Сімферопольського міського голови Марина Чернова.
16 вересня група співробітників і депутатів міськради пікетувала будівлю міліційного главку з вимогою звільнити Чернову, проте керівництво главку пікет проігнорувало.
Міський голова Сімферополя Геннадій Бабенко вважає, що його заступник Чернова була затримана міліцією безпідставно, оскільки проходить у справі як свідок і не представляє загрози для суспільства.

Раніше начальник кримської міліції Геннадій Москаль заявив, що відносно посадовців міськради Сімферополя буде порушено не менше десятка кримінальних справ за фактами незаконних операцій із землею.

Читайте також:

Заступника мера Сімферополя посадили до СІЗО

МВС: мер Сімферополя привласнив 160 тисяч за зразкову службу

Москаль вимагає посадити "самозваного" мера Сімферополя

Міліція провела обшук у мерії Сімферополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: