Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сімферополі можуть з’явитися вулиці імені ватажка "ДНР" Захарченка і російського пропагандиста Чуркіна

Відповідну ініціативу вже нібито схвалила окупаційна влада міста.

Окупаційна адміністрація Сімферополя в анексованому Криму готує одіозне "найменування" вулиць міста. Про це повідомляє hromadske.

Ідеться про появу в столиці захопленого Росією півострова вулиць імені ватажка терористичної організації "ДНР" Олександра Захарченка та колишнього представника РФ у Раді безпеки Організації Об’єднаних Націй Віталія Чуркіна.

За поточною інформацією, відповідне рішення вже схвалене на засіданні так званої комісії з присвоєння, зміни та анулювання найменувань вулично-дорожньої мережі Сімферополя. Його має затвердити "міськрада" окупованої кримської столиці.

Раніше повідомлялося, що в центрі Сімферополя продають ялинки з Прикарпаття. "Українські ялинки виробляються на приватному підприємстві в Івано-Франківській області. Воно давно їх робить і партіями відправляє до Росії. Ми їх звідти веземо", - розповів продавець.

Відео ФСБівець, радник Захарченка, зробив собі легальні українські документи та відкрив фірму в Києві

Поки українські правоохоронці шукають терористів серед своїх, російська ФСБ може спокійно підготувати будь-який злочин просто у них під носом. Бо її специ вільно розгулюють Києвом з українськими документами. Лише дві тисячі доларів і такий агент стає практично повноцінним українським громадянином. Більше того паралельно з підготовкою теракту може вести тут ще й свій бізнес. У це важко повірити, та контррозвідка СБУ викрила цілу родинну справу офіцерів ФСБ на території України.    

ФСБівець, радник Захарченка, зробив собі легальні українські документи та відкрив фірму в Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції