Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сімферополі озброєні нападники у військовій формі розгромили прес-центр

З корпункту винесли передавальне обладнання та апаратуру.

У центрі Сімферополя так звана самооборона Криму напала на корпункт агенції APTN, який почали організовувати на другому поверсі місцевого ресторану, повідомляє ТСН.Ранок.

Нападники були одягнуті у військову форму без розпізнавальних знаків, шапки донських козаків та в цивільне. Очевидці розповідають, що приміщення прес-центру вони увірвались з автоматами та пістолетами. Людей примусили лягти на землю. Потім зайшли люди без масок і винесли з приміщення передавальне обладнання.

У болгарського журналіста, на очах якого грабували прес-центр, також відібрали апаратуру. На відео з камери спостереження видно, як на нього напали люди з пістолетами, поклали на землю, відібрали камеру і телефон.

"Ми сиділи в ресторані, коли озброєні люди в масках зайшли в приміщення і почали виносити звідти телевізійне обладнання. Я встиг зробити кілька знімків на мобільний. Мене побачили і один з цих людей підійшов до мене, примусив лягти на землю і відібрав телефон", - розповів журналіст.

Нагадаємо, 5 березня представницю ОБСЄ Дунью Міятович разом з журналістами заблокували у будівлі кримські "самооборонівці".

ВідеоУ Криму відкрито полювання на журналістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції