У Сімферополі водіям тролейбусів накладають абсурдні штрафи, працівники страйкують

На рейс вийшло всього 9 тролейбусів

У Сімферополі працівники ДУП "Кримтролейбус" розпочали страйк через дії керівництва, яке почало накладати штрафи за поганий технічний стан транспорту.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За словами працівників, керівництво несправедливо забирає у них гроші. 

"А що, вони будуть нормально їздити, якщо у них запчастин немає? Нема чим робити, нема чим ремонтувати. Елементарно, у прибиральниці засобів гігієни немає! Не закуповуються з листопада місяця минулого року! Мило, засоби для чищення – ми все купуємо за свої готівкові. Ідіотизм не в тролейбусах, ідіотизм – у нашому керівництві, яке сидить і не хоче вживати жодних заходів", – розповіла співробітниця підприємства.

За інформацією місцевих ЗМІ, у відповідь на дії підлеглих, генеральний директор підприємтсва Олександр Швейкус вручив співробітникам застереження, після чого самопроголошений голова Криму Сергій Аксьонов звільнив його з посади "у зв'язку з проведенням внутрішнього службового розслідування".

Видання зазначає, що у 2015 році "влада" півострова наголошувала, що "Кримтролейбус" перебуває у скрутному становищі.

Своєю чергою, підконтрольний Росії голова міськадміністрації Сімферополя Геннадій Бахарев проанонсував запуск 30 нових автобусів НЕФАЗ на міські маршрути. За його словами, новий транспорт вміщатиме менше пасажирів, однак буде обладнаний системою кондиціонування і призначений також для перевезення осіб із обмеженими фізичними можливостями.

Зазначимо, що це вже не перший страйк водіїв тролейбусів. Раніше у Сумах сотні працівників не вийшли на лінії через невиплату зарплат. Тоді страйкарі обіцяли не виходити на роботу до повного погашення заборгованості.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: