У слідства немає доказів умисного отруєння Ющенка

Заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін відзначив, що у слідства немає даних, що підтверждують наявність діоксину у крові Ющенка.

На сьогодні слідство не має даних, які б підтверджували виявлення в організмі екс-президента Віктора Ющенка діоксину. А також слідство не має достатніх доказів, що це було умисне отруєння, - заявив перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін 15 квітня в ефірі одного із українських телеканалів.

Він також додав, що в біологічних об'єктах, які було досліджено, не виявили отруюючих речовин, тому потрібно провести повторну експертизу. "Жоден з українських спеціалістів не відбирав кров у Ющенка. Вони зробили висновки на основі заключень іноземних експертів. Тому нас не влаштовують результати експертизи", – наголосив перший заступник Генпрокурора.

За його словами, ці експерти отримали готові матеріали, отримали їх поштою, куди їх доставили співробітники спецслужб чи охорони, тому гарантувати їх справжність неможна.

"Виключити можливість несанкціонованого втручання у процес перевезення, в тому числі підміни, ми не можемо...Чи може експерт, який не відбирав кров дати висновок, що це кров Віктора Андрійовича Ющенка?", - додав він.

Кузьмін також ще раз нагадав, що зразки крові Ющенка знищили представники адміністрації і ГПУ. "Я сподіваюся, що Ющенко прийде і надасть слідству пробірку з кров'ю, яку він зберігає з 2005 року, і здасть кров повторно", – зазначив Кузьмін.

"Я й сьогодні стверджую, що з Ющенком точно щось сталося, і сліди цього – у нього на лиці, але що саме це було – ми повинні з'ясувати", – резюмував він.

Нагадаємо, раніше Генпрокурор Віктор Пшонка повідомляв, що Ющенко не зацiкавлений у розслiдуваннi справи про отруєння. "Кiлька разiв ми запрошували на слiдчi дiї, але вiн не з'явився... Буде ухвалено рiшення. Вбачається, що сам Ющенко не зацiкавлений (у розслiдуваннi справи про його отруєння)", - заявив глава ГПУ.

Як відомо, ранiше сам Ющенко повiдомляв, що готовий надати аналiз кровi на мiжнародну експертизу у справi про його отруєння за умови, якщо ГПУ пояснить, чому її не задовольняють результати попередньої мiжнародної експертизи.

Читайте також:

ГПУ заявила, що Ющенко не зацікавлений у розслідуванні отруєння

Ющенка здивувала пропозиція допитати його у справі Чорновола

Ющенко проситиме Януковича прийти на допит до Генпрокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: