У Слов'янську десантники на передовій не вірять у переговори з бойовиками

Дата публікації
Перегляди
9564
У Слов'янську десантники на передовій не вірять у переговори з бойовиками

Снайпери цілодобового обстрілюють позиції десантників

Військовослужбовці впевнені, що терористи добровільно не підуть з української землі.

У Слов'янську ситуація на передовій залишається напруженою - бойовики нарощують сили й готуються до прориву. Українських військовослужбовців продовжують обстрілювати терористи, але тепер уже систематично працюють снайпери, а десантники на передовій не вірять, що з бойовиками можна домовитися, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Українські десантники кажуть, що на найближчому до Слов'янська блоці за останні два дні мінометних обстрілів дещо поменшало, але снайпери майже цілодобово не стомлюються цілити по українських позиціях, але схованки українським розвідникам  вдається вираховувати.

"Снайпери працюють кожен день і систематично, постійно змінюючи свої позиції - два-три вистрели, і переходять на нові місця. Працюють вони із глушниками, тому ми чуємо лише, як свистять поруч кулі", - розповів офіцер збройних сил України  Вадим.

У Слов'янську бойовики збирають нові сили для прориву

У Слов'янську бойовики збирають нові сили для прориву

У відповідь на обстріл зі сторони бойовиків - спершу, вогняними "трасерами", українські БТР-щики лише перевіряють точність наводки, а згодом і стріляють для повного знищення вогневої точки бойовиків.

Колони, які підвозять на передову боєприпаси, амуніцію, бійців на заміну  розвантажуються просто під час обстрілу, а  конвой  замість перепочинку  долучається до роботи.

А поки наказу вищого командування не надійшло, військові колони на Півночі Донеччини продовжують супроводжувати посилені конвої. У те, що бойовики  добровільно складуть зброю і підуть з української землі, обіцяним владою  контрольованим коридором,  тут, на передовій,  не вірить майже ніхто.

Як вже раніше повідомлялося, у Слов'янську та Торезі триває стрілянина, а в бік Сніжного рухається колона терористів.

Кореспондент ТСН Олександр Моторний

Наступна публікація