Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Слов’янську розгорівся "політичний" конфлікт через пісні Газманова в караоке-барі

У нього виявилися втягнуті віце-мер, поліція, охоронці та керівництво бару.

У місті Слов’янськ Донецької області виникла конфліктна ситуація в барі через звучання російських пісень із вихвалянням армії країни-агресора. Наразі в тому, що сталося, розбираються правоохоронці.

Інцидент трапився минулого тижня, про нього через соціальні мережі повідомив заступник міського голови Андрій Рубан. Посадовець саме відпочивав після роботи в караоке-барі, коли там почали лунати пісні прихильника анексії Криму та агресії проти України Олега Газманова. "Зробив зауваження діджею, а потім адміністратору, на яке, хоч і сказали, що це люди замовляють, але начебто відреагували. Буквально через 10 хвилин в ефір пішла пісня: "Офіцери, росіяни ...". На моє повторне зауваження не відреагували, на вимогу на підвищених тонах не ставити пісні, що пропагують країну-агресора і її армію, мене виволокли на вулицю без верхнього одягу на очах моєї дружини", - розповів Рубан.

На пятом, даже на шестом году боевых действий оказывается что караоке-бар «Соло» у нас - рассадник коллаборационизма и...

Опубліковано Андреєм Рубаном Пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

Далі, з його слів, почалися погрози від охоронців та окремих відвідувачів закладу. Чоловік викликав поліцію, однак це проблеми не вирішило. "На жаль, прибула поліція виявилася нездатною адекватно відреагувати на ситуацію, вірніше, вона ніяк не реагувала на погрози, образи з боку вищевказаних осіб, так і не змогла оформити протокол про правопорушення, відпустила охоронця, на якого я вказав і який найбільш завзято застосовував фізичну силу і образи щодо мене, так і не встановивши його особи. Один з поліцейських "відхопив" по ​​фізіономії від відвідувача і теж не зміг припинити протиправні дії. Одна з осіб після погроз і образ на мою адресу вирвала бланки протоколу і викинула в мінібасейн. Таким чином я не зміг написати заяву в поліцію, поліція не змогла ухвалити ніяких законних дій щодо правопорушників, а на мою заяву, що буде оформлена скарга на бездіяльність поліції, мені надійшли погрози від поліції і охорони, з якою, судячи з усього, поліція вступила в змову, що на мене будуть написані заяви не знаю про що", - розповів Рубан.

Згодом посадовець так само у фейсбук повідомив про зустріч із керівництвом караоке-бару, котре пообіцяло вибачення від своїх охоронців. Щодо подальшого виконання в закладі пісень на прославу російських агресорів віце-мер чіткої позиції не почув. Згодом він додав, що претензії до керівництва бару в нього зникли "після предметної розмови про громадянську позицію власників".

Уважаемые сограждане! Чтобы не было манипуляций сообщаю, что являюсь русскоязычным Украинцем. В быту говорю чаще на...

Опубліковано Андреєм Рубаном Неділя, 24 листопада 2019 р.

Рубан наголосив, що сам є російськомовним, і його обурила не мова пісень, а їх зміст. "Текст, який пропагує армію і військовослужбовців Російської Федерації – держави, яка визначена законом як країна-агресор. Саме ця країна позбавила Україну територій, розв'язала, контролює і підтримує військовий конфлікт на Донбасі, який спричинив за собою десятки тисяч смертей українців і мільйони вимушених переселенців. І саме цю армію і керівництво цієї країни особисто я звинувачую в прильоті до мене в хату двох снарядів влітку 2014 року", - наголосив чиновник. "Я не націоналіст, і у мене завжди були непрості відносини з ними, але я патріот своєї країни. Я полюбив Грузію, поважаю Польщу та інші країни Євросоюзу. Росія для мене померла в 2014 році", - додав він.

У поліції Слов’янська повідомили, що повідомлення про конфлікт отримали 23 листопада близько 3:00 години ночі. Наразі правоохоронці з обласного главку перевіряють інформацію про бездіяльність своїх слов’янських колег, які не зуміли припинити правопорушення в барі та прийняти заяву від громадянина, який викликав поліцію. Керівництво Національної поліції Донеччини пообіцяло за матеріалами службового розслідування надати принципову і об’єктивну оцінку тому, що відбулося.

Раніше в Харкові випускники академії Національної гвардії розважались та танцювали під пісню "Офіцери, росіяни" російського співака Олега Газманова, який публічно підтримує анексію Криму та виступає на окупованому Донбасі. Це відбулося у військовій частині №3005 у Харкові.

Відео Російський співак Олег Газманов став персоною нон ґрата у Литві

Залиште свій коментар

Вибір редакції