У "Слузі народу" розповіли, коли можуть провести референдум про продаж землі іноземцям

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У "Слузі народу" розповіли, коли можуть провести референдум про продаж землі іноземцям

УНІАН

Нардепи збираються подати законопроєкт "Про референдум".

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко очікує, що референдум про продаж сільськогосподарської землі іноземцям проведуть цьогоріч.

Про це він заявив 30 березня в ефірі програми “Свобода слова” на каналі ICTV.

Корнієнко зазначив, що після карантину почнуть реєструвати та приймати закон „Про референдум“.

Коли цей закон вступить в дію, ми можемо починати ініціювати подібні референдуми, зокрема про допуск іноземців до купівлі землі. Сподіваюсь, що до наступного року, можливо до часу вступу в дію закону про обіг сільськогосподарських земель, ми зможемо вже мати предметні відповіді на ці питання і від народу”, - зазначив він.

Нагадаємо, Верховна Рада на позачерговому засіданні, яке затягнулося аж до ночі проти 31 березня ухвалила у другому читанні та в цілому депутатський законопроєкт 2178-10, який запроваджуватиме ринок землі в Україні. Законопроєкт після розгляду всіх правок підтримали 259 нардепів. 

Передбачається, що ринок землі запрацює від 1 липня 2020 року. Саме тоді буде скасований мораторій на відчуження земель сільськогосподарського призначення.

Законопроєкт також чітко внормовує перелік тих, хто може набувати права власності на землю - громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та обов’язком відчужити ділянку протягом року. 

Верховна Рада проголосувала за закон про відкриття ринку землі

Верховна Рада проголосувала за закон про відкриття ринку землі
Наступна публікація