У "Слузі народу" запропонували кандидатуру депутатки Гришиної на посаду міністерки освіти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Партія збирає підписи на її підтримку.

Партія "Слуга народу" запропонувала главі Кабміну свого кандидата на посаду очільника Міністерства освіти і науки України. 

Депутати збирали підписи на підтримку депутатки від фракції Юлії Гришиної, розповів голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія у "Права на владу" на 1+1.

"Вона працює активно в комітеті. Вже себе проявила дуже фахово. Фракція її точно буде підтримувати", - повідомив Арахамія. 

За словами Арахамії наразі триває так звана "кадрова комісія", участь у які бере прем'єр-міністр Денис Шмигаль, Офіс президента та декілька членів фракції "Слуга народу". "Усі разом дивляться кандидатів на посади і намагаються знайти кращих для того, щоб приєднатися до нашої команди", - наголосив лідер фракції "Слуга народу".

Нагадаємо, наприкінці лютого президент України Володимир Зеленський скликав позачергове пленарне засідання Верховної Ради України на 16:00 4 березня 2020 року. Він закликав Раду ухвалити кілька законів та ратифікаційних документів, заслухати звіт керівників силових структур, а також здійснити кадрові перестановки в уряді.

Під час засідання фракції "Слуга народу" ввечері 3 березня президент Зеленський озвучив список міністрів на звільнення та кандидатів на їхню посаду. Очікувалося, що окрім прем’єр-міністра Олексія Гончарука, будуть також змінені понад 10 міністрів, а декілька міністерств планується розділити.

Увечері 4 березня Рада проголосувала за відставку Гончарука та його уряду, призначення новим прем'єр-міністром Дениса Шмигаля, а також затвердила новий склад Кабінету міністрів, у якому залишились лише 6 колишніх міністрів. Детальніше про новий склад уряду читайте за посиланням

Плейлист 17 відео Кадрові зміни в уряді

28 лютого голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія підтвердив, що у середу, 4 березня, на позачерговому засіданні Верховна Рада розглядатиме кадрові зміни в уряді. Він пояснив, що це потрібно для того, щоб "перетворити Кабмін на штаб для боротьби з економічною кризою та коронавірусом". Назвати прізвища людей, яких торкнуться кадрові зміни, він відмовився. Олексій Гончарук 3 березня підтвердив своє звільнення з посту Прем'єр міністра України. Далі слідкуємо за кадровими змінами в уряді.

Кадрові зміни в уряді

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції