У соцмережах вважають, що Макар "поливають брудом" для "відмазки" ґвалтівників

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У соцмережах вважають, що Макар "поливають брудом" для "відмазки" ґвалтівників

У соцмережах обурені, що Оксану Макар "поливають брудом" / Фото: novosti-n.mk.ua

Більшість інтернет-користувачів вважають, що гвалтівників повинні судити "за тюремним законам".

Користувачі в соцмережах обговорюють те, що українські ЗМІ з подачі знайомих жертви зґвалтування і підпалу Оксани Макар вихлюпнули про неї хвилю негативної інформації, пише "Сегодня". При цьому частина дійсно згодна, що дівчина могла своєю поведінкою спровокувати трагедію, інші ж вважають маячнею будь-які звинувачення на її адресу. Так, в групі "Осторожно. Звери в городе! (Трагедия Оксани Макар)", де перебуває понад 8000 осіб, це одна з останніх обговорюваних тем.

"У мене особисто склалася двояка думка. Ці три гади - моральні дегенерати, які не були навчені моралі з дитинства. Дівчина легкої поведінки. Не думаю, що поважаюча себе дівчина дозволила б з собою так розмовляти або поводитись. Загалом мій вердикт - винні всі поголовно", - пише користувачка Лікуська Ананесян.

"Ті, хто цю гидоту пишуть і обливають брудом Оксану та її матір - це боягузливі, амбітні, неврівноважені людці. В очі бояться сказати, а анонімочки строчать .... строчать. І їм все одно, як потім будуть люди відмиватися від цього ла ... на. Від подібних особин страждали хороші і нормальні люди в сталінські часи. Люди!! Будьте добрішими і людянішими!" - обурена інша учасниця групи, Аріна Воронова.

"Я взагалі думаю цю тему не варто піднімати, в житті все буває. Справа не в тому, що її зґвалтували і спалили - справа в беззаконні. Одних садять за бідон, який вкрали у радгоспі - крадіжка держмайна, а інших випускають .... . не треба кидатися в крайнощі", - говорить користувач Влад Боренко.

В такому стані досить аморально обливати людину брудом, вважає ще одна учасниця групи, Ольга Александрова. "Ніхто не зводить її в ранг святих або зірок. Є неправильна лінія поведінки Оксани. Але зважаючи виховання їй нікому було цю вірну лінію прищепити. Не бачу її прямої провини, тому що людина не заслужила на спалення в силу тільки того, що не отримала вдома правильного виховання. Суспільству не вистачає розумної гуманності", - пише вона.

"Вседозволеність можновладців та їхніх дітей призводить до таких результатів, мажорні діти знають, що тати й мами "відмажуть" в будь-якій ситуації. Тому на Оксану зараз ллється бруд, її намагаються декласувати для того, щоб з'явилася негативна реакція на її адресу. Ймовірно, злочинці і ті, хто їх підтримує, саме так ставляться до звичайних громадян ..." - вважає в той же час Ara Taste.

Нагадаємо, більшість інтернет-користувачів вважають, що ґвалтівників Макар повинні судити "за тюремним законам". Завтра в Миколаєві знову збирається мітинг проти беззаконня влади та на підтримку Оксани.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація