У соратника Януковича відберуть 113 гектарів кримської землі

Кримський уряд визнав, що підконтрольна депутату-регіоналу фірма незаконно отримала ділянку на Південному березі для будівництва елітного гольф-клубу.

Антон Пригодський
Офіційний сайт Верховної ради
Антон Пригодський
Рада міністрів Криму має намір повернути передані в 2007 році компанії "Антал-Крим" попереднім складом кримського уряду 112,75 га землі на Південному березі в оренду на 49 років під будівництво гольф-клубу.

Фірма "Антал-Крим" підконтрольна депутату від Партії регіонів Антону Пригодському, якого називають близьким другом і стратегічним союзником президента Віктора Януковича.

"Проект землеустрою з відведення ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "Антал-Крим" для будівництва і експлуатації гольф-клубу із земель запасу за межами населених пунктів Гурзуфської селищної ради не відповідає вимогам земельного законодавства", - говориться в прийнятій 31 серпня постанові Радміну.

Зокрема, в порушення Земельного кодексу України відсутнє узгодження суміжного землекористувача - Кримського природного заповідника.

Радмін доручив Республіканському комітету із земельних ресурсів надати прокуратурі матеріали для звернення з позовом до суду.

Нагадаємо, Радмін Криму в травні 2007 року виділив "Антал-Крим" 112,75 га під гольф-клуб. ТОВ "Антал-Крим" у жовтні змінило назву на "Емпорій". Засновником компанії була фірма "Антал-Сервіс". Одним із засновників "Антал-Сервісу" називався депутат Верховної ради від Партії регіонів Антон Пригодський.

Крім поля для гольфу, компанія планувала побудувати СПА-комплекс, ресторани, вертолітний майданчик.

Читайте також:

Землю на півдні Криму вперше виставили на відкриті торги

Кримський прем'єр пообіцяв відібрати землю в татар

Прем'єр Криму влаштував грандіозний розпродаж елітної землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: