У Сороса заявили, що в Партії регіонів психічно хворі люди

У фонді "Відродження" вважають заяви регіоналів про фінансування Соросом "податкового майдану" "психічною патологією".

Партія регіонів страждає від психічної патології і боїться незалежних дій громадян України. Таким чином виконавчий директор міжнародного фонду Джорджа Сороса "Відродження" Євген Бистрицький прокоментував інформацію джерела з ПР про те, що "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський.

"Я вважаю, що це патологія, психічна патологія. Або в кращому разі це вказує на патологічний острах представників Партії регіонів перед незалежними діями громадянського суспільства", - сказав представник фонду.

Відповідаючи на питання про те, чому регіонали вирішили звернути свою увагу саме у бік Сороса, Бистрицький припустив, що владі необхідно відвести увагу від своїх провалів.

"Ми можемо лише здогадуватись (про причини уваги регіоналів до Сороса – прим. ред.). Їм потрібно відвести увагу від провалів задля політичного промивання стратегії України і проведення своїх реформ", - пояснив він.

Крім того, Бистрицький заперечив причетність міжнародного фонду "Відродження" до діяльності організації "Спільна справа" Олександра Данилюка.

"Ми абсолютно не співпрацюємо із організацією "Спільна справа" Олександра Данилюка", - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше ЗМІ процитували джерела в Партії регіонів, за чиїми словами, в ПР вважають, що "податковий Майдан" спонсорували Джордж Сорос і Борис Березовський. "Установлено, що "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський. Точніше, ту його частину, яку очолював Данилюк", - уточнило джерело.

Читайте також:

Регіонал: "податковий Майдан" спонсорували Сорос і Березовський

ПР: Україну чекає доля Лівії і Тунісу, кошти на революцію вже виділено

Новий всеукраїнський Майдан призначений на 14 травня

Донбас отримає грант від фонду Сороса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: