У спецвипуску газети Верховної Ради опублікували закон про воєнний стан

Дата публікації
Перегляди
4509
У спецвипуску газети Верховної Ради опублікували закон про воєнний стан

УНІАН

У "Голосі України" також оприлюднили постанову про вибори.

В електронній версії газети "Голос України" опублікували закон про воєнний стан та постанову про вибори.

Спеціальний випуск офіційної газети Верховної Ради "Голос України" №226 з текстом закону про затвердження указу президента України "Про введення воєнного стану в Україні" і постанови парламенту "Про призначення чергових виборів президента України" опубліковані на сайті видання в середу, 28 листопада.

Замість випуску №225 за 28 листопада на сайті опубліковано здвоєний випуск №225-226, який представляє собою попередній, доповнений спецвипуском.

Раніше Порошенко підписав закон про затвердження указу "Про введення воєнного стану в Україні". Як пояснив Парубій, після того як він і президент підпишуть документ, закон надрукують у газеті "Голос України" – адже це обов'язкова умова набуття документом сили. Спікер додав, що заради публікації цього закону буде випущено екстрений випуск газети. Тому він прогнозував, що закон про воєнний стан набуде чинності у середу, 28 листопада, близько 14 години.

Як жити в умовах воєнного стану: у прикордонних областях намагаються уникнути паніки

Як жити в умовах воєнного стану: у прикордонних областях намагаються уникнути паніки

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того самого дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

В ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі.

Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на понеділок, 26 листопада, о 16:00. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", який згодом затвердили українські депутати.

ТСН.ua