Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У спійманого на хабарі посадовця "Укрзалізниці" знайшли незадекларовані золоті злитки й валюту

Чиновник "забув" задекларувати понад 200 тисяч доларів та євро, золоті злитки й коштовні годинники.

Заступника юридичного департаменту ПАТ "Укрзалізниця", затриманого на хабарі, викрили у декларуванні недостовірної інформації.

Про це повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

"Слідчими прокуратури міста Києва в межах розслідування факту прийняття пропозиції 4-мільйонного хабара посадовцями ПАТ "Укрзалізниця" встановлено факт умисного невнесення до електронної декларації одним з підозрюваних відомостей про майно та грошові кошти", - йдеться у повідомленні.

За даними прокуратури, під час обшуків за місцем проживання та індивідуальної банківської скриньки, зареєстрованої на ім'я його дружини, було виявлено та вилучено понад 220 тисяч доларів США, 13,5 тисячі євро, 7 золотих злитків 999,9 проби, коштовні годинники тощо.

Своєю чергою посадовець вказав у декларації лише 150 тисяч гривень на рахунку дружини.

Наразі заступнику начальника юридичного департаменту ПАТ "Укрзалізниця" повідомлено про підозру за декларування недостовірної інформації, матеріали кримінального провадження приєднані до справи про хабар.

На вилучене майно та гроші судом накладено арешт.

ПОСАДОВЦЮ "УКРЗАЛІЗНИЦІ", ВИКРИТОМУ У КОРУПЦІЇ, ОГОЛОШЕНО ЩЕ ОДНУ ПІДОЗРУ – ЗА ДЕКЛАРУВАННЯ НЕДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ Сл...

Опубликовано Прокуратура міста Києва 25 июля 2017 г.

Нагадаємо, 6 липня прокуратура затримала посадовців "Укрзалізниці" за вимагання хабара у розмірі 150 тисяч доларів. Гроші вимагали за сприяння в укладанні договору оренди 9 га землі. Начальника земельного департаменту "Укрзалізниці" взяли під варту на 2 місяці з можливістю вийти під заставу у 3,8 млн гривень, а заступнику юридичного департаменту призначили тримання під вартою на такий саме термін із альтернативою застави у 3,2 млн гривень. Обох підозрюваних відсторонено від посад.

Відео Правоохоронці затримали двох посадовців "Укрзалізниці" на земельній махінації

Залиште свій коментар

Вибір редакції