У справі чиновника Тимошенко перевірять банківські рахунки

Слідство проведе виїмку банківських документів у справі колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка.

Суд дозволив розкрити банківську таємницю та провести виїмку документів у справі колишнього в.о. міністра оборони Валерія Іващенка.

Відповідну постанову узгодив Печерський райсуд Києва.

Кримінальна справа щодо Іващенка було порушена 20 серпня. Екс-чиновника обвинувачують в тому, що він, зловживаючи службовим становищем в інтересах третіх осіб, погодив план санації Держпідприємства Міноборони "Феодосійський судномеханічний завод".

Внаслідок цього рішення майно держпідприємства вартістю 17 мільйонів 240 тисяч було відчужено як цілісний майновий комплекс та вийшло з володіння держави, в тому числі три причали, що відносяться до об'єктів загальнодержавного стратегічного значення.

Слідство вважає, що такі дії спричинили тяжкі наслідки - заподіяння шкоди державним інтересам та матеріальні збитки державі на вищевказану суму.

Як зазначається у документі, орган досудового слідства стверджує, що 14 січня 2010 року товарною біржею "Кримська аграрна біржа" проведено аукціон щодо продажу майна "Феодосійського судномеханічного заводу", переможцем якого визнано ТОВ "Авіа-Інвест" (Київ).

Зазначене підприємство відповідно до договору купівлі-продажу придбало цілісний майновий комплекс вказаного державного підприємства за 17 мільйонів 240 тисяч гривень.

Слідчий зазначає, що у термін до 5 лютого 2010 року ТОВ "Авіа-Інвест" перерахувало кошти за придбане майно з розрахункового рахунку, відкритого в АКБ "Чорноморський банк розвитку та реконструкції", на банківський рахунок ТБ "Кримська аграрна біржа".

Слідство вважає, що для всебічного, повного та об'єктивного розслідування кримінальної справи, з метою встановлення походження коштів, за які було придбано майно зазначеного державного підприємства, виникла необхідність в отриманні інформації щодо руху коштів по рахунку ТОВ "Авіа-Інвест".

Також слідчому потрібна інформація щодо операцій, які були проведені по цьому рахунку за період з 1 січня 2009 року і до цього часу.

Суд задовольнив подання слідчого та дав дозвіл на розкриття "Чорноморським банком розвитку та реконструкції" для Генпрокуратури інформації, яка становить банківську таємницю, щодо ТОВ "Авіа-Інвест".

Читайте також:

Заарештований чиновник Тимошенко в усьому зізнався

ГПУ не виключає нових затримань серед колишніх керівників Міноборони

Колишнього урядовця Тимошенко заарештували на два місяці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: