Колесніков вимагає посадити чиновників МВС

Вищим керівництвом Генпрокуратури і МВС були вчинені численні правопорушення, що має стати предметом розгляду Генпрокуратури.

Слідча комісія Ради у справі незаконного затримання Бориса Колеснікова готова відзвітувати про перші результати роботи. Головний висновок комісії: проти Колеснікова співробітниками органів (в першу чергу, вищим керівництвом Генпрокуратури і МВС) були вчинені численні правопорушення, що має стати предметом розгляду Генпрокуратури.

"Ми підготували звіт і зареєстрували його, щоб передати в ГПУ, - сказав нам голова комісії, регіонал Микола Джига. - Окремі посадові особи навмисно організували цілий ряд провокацій, пов'язаних з незаконним затриманням та арештом Бориса Колеснікова. Ці особи повинні понести дуже серйозну кримінальну відповідальність - адже вони скоювали злочини. Не один, не двоє людей, а група. Персоналії ж назвемо пізніше".

Сам Борис Колесніков, за його словами, результатів роботи комісії ще не знає, але сподівається на їх об'єктивність. "У 2005-му банда махрових шахраїв скористалася ситуацією, щоб заробити фінансовий і політичний капітал, - сказав він нам. - Зараз сидить тільки їх спільник Пенчук, але якщо сядуть вони всі, це буде певною гарантією для громадян України, що їх не зможуть незаконно відправити за ґрати".

Раніше особами, які були причетні до фальсифікації справи, Колесніковим називалися Юрій Луценко та екс-заступник генпрокурора Віктор Шокін. Але обидва свою причетність заперечують і вважають "справу про фальсифікацію" політичною.

Нардеп від луценківської "Народної Самооборони" Володимир Ар'єв вважає звіт комісії Джиги від початку необ'єктивним: "Сумніваюся, що висновки цієї комісії приймалися одноголосно. За моєю інформацією, вона жодного разу не збиралася у повному складі. Якщо у звіті - дані Джиги, то нехай він говорить від себе. Так, від комісії звучить вагоміше, але це нечесно ".

Читайте також:

ГПУ: Колеснікова заарештували, щоб вимагати у Ахметова мільярди

Суд знову вимагає від Луценка вибачитися перед Колесніковим

"Регіонал" Колесніков обізвав помаранчевих "гадьонишами"

Колесніков: я пишаюся орденом, одержаним від Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: