У справі Лозінського оголошено обвинувальний висновок

Оголошення резулятивної частини обвинувального висновку прокурором зайняло 1,5 години.

 У понеділок, 10 січня під час чергового засідання в Дніпровському районному суді Києва завершено оголошення обвинувального висновку у кримінальній справі колишнього народного депутата Віктора Лозінського.

Оголошення резулятивної частини обвинувального висновку прокурором зайняло 1,5 години, після чого учасники судового процесу визначилися з подальшою процедурою ходу судового слідства.

Зокрема, планується допитати обвинувачених Віктора Лозінського, екс-прокурора Голованівського району Кіровоградщини Євгена Горбенка, екс-начальника відділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського, екс-єгеря Василя Перепелицю, потім постраждалих, свідків, експертів, дослідити матеріали справи та перейти перед прийняттям рішення у справі до судових дебатів.

Після закінчення оголошення обвинувального висновку головуюча у справі суддя Нелі Ластовка запитала підсудних, чи визнають вони свою провину.

На це, зокрема, Лозінський відповів, що не визнає у повному обсязі, але готовий давати покази по всіх питаннях, які виникатимуть під час судового засідання і які цікавитимуть суд.

Горбунко, у свою чергу, зауважив, що винним себе також не визнає, а покази буде давати частково. Таку ж відповідь дав і Перепелиця, зазначивши, у той же час, що покази буде давати.

Ковальський, натомість, заявив, що визнає себе винним у повному обсязі пред’явлених йому обвинувачень і готовий давати покази.

Нагадаємо, у понеділок, 10 січня, суд також виніс рішення про взяття обвинуваченого Євгена Горбенка під варту.

Як відомо, Лозінського з подільниками обвинувачують у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника. За даними ГПУ, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Читайте також:

Новий рік за ґратами зустріли 8 соратників Тимошенко

Адвокат Лозінського доводить у суді, що вбитий Олійник був наркоманом

Лозінського судили 7 хвилин і він знову жував льодяники

Суд відмовився повертати справу Лозінського на дорозслідування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: