У справі Лозінського під варту взято ще одного обвинуваченого

10 січня продовжився розгляд справи екс-депутата Віктора Лозінського, обвинуваченого у вбивстві Валерія Олійника.

 Дніпровський райсуд Києва, який розглядає справу Віктора Лозінського, виніс рішення про взяття під варту екс-прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка.

Як повідомляється, у понеділок, 10 січня продовжився розгляд справи екс-депутата Віктора Лозінського, обвинуваченого у вбивстві жителя села Грушки Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника і в інших злочинах.

Разом з ним під судом знаходяться зазначений екс-прокурор Горбенко, начальник Голованівської міліції Михайло Ковальський і єгер Василь Перепелиця.

Горбенко, який назвав себе жертвою Олійника, заявив раніше суду клопотання на 148 аркушах. Він наполягав про запит в УМВС Херсонської області характеристики на загиблого Валерія Олійника, який свого часу служив в органах МВС, де нібито брав побори, до того ж він нібито неодноразово був учасником ДТП.

Також Горбенко просив суд встановити, чи вживав загиблий наркотики.

Як повідомляється, на попередніх засіданнях суду головний обвинувачений Лозинський вів себе досить вільно - в зал суду входив, тримаючи руки в кишенях, а під час засідання жував льодяники. Він одразу заявив про свою невинність і попросив відправити справу на додаткове розслідування.

Суд відмовився задовольнити клопотання адвоката Лозінського про звільнення його під підписку про невиїзд. Адвокати Лозінського перед судом переконували ЗМІ, що розслідування у справі про вбивство Олійника проведено з численними порушеннями і розсиплеться. Проте у ГПУ заявляють, що доказів вини Лозинського цілком достатньо.

Як повідомлялося, суд невдовзі повинен оголосити обвинувальний вирок Лозінському.

Читайте також:

Новий рік за ґратами зустріли 8 соратників Тимошенко

Лозінському оголосять вирок після свят

Адвокат Лозінського доводить у суді, що вбитий Олійник був наркоманом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: