У справі отруєння Ющенка "допитували" померлих людей

"Бютівці" виявили дивний спосіб, у який Генпрокуратура намагається проводити розслідування факту отруєння Віктора Ющенка.

Депутат від БЮТ Володимир Пилипенко направив запит до генерального прокурора "щодо виявлення факту допитів померлих осіб, включення померлих осіб до складу свідків, понятих, інших фактів фальсифікації кримінальних справ слідчим генпрокуратури Галиною Климович".

Відповідне депутатське звернення спікер Володимир Литвин зачитав на засіданні Верховної ради.

Галина Климович очолює слідчу групу при ГПУ, яка займається розслідуванням отруєння Віктора Ющенка.

Нагадаємо, нещодавно голова тимчасової слідчої комісії ВР з розслідування отруєння Ющенка Володимир Сівкович заявив, що доказів навмисного отруєння не існує.

"Ми направляли кілька запитів генеральному прокурору з проханням підтвердити факт навмисного отруєння. Усі відповіді нам прийшли. Факт отруєння Віктора Ющенка підтверджується, але те, що воно було вчинене зумисно, – ні", - повідомив "регіонал" Сівкович.

У свою чергу Генпрокуратура спростувала цю заяву, вказавши, що ця інформація ґрунтується суто на припущеннях та не відповідає дійсності, оскільки жоден із членів ТСК не володіє в повному обсязі матеріалами кримінальної справи.

Читайте також:

ГПУ спростовує чутки, що факту отруєння Ющенка не існує

У справі Ющенка немає доказів факту отруєння

Шуфрич погрожує оприлюднити медичну картку Ющенка

Піскун знає, чому отруїли Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: