У справі про отруєння Ющенка змінили слідчого

Галина Климович, яка очолювала слідство, відсторонена через кофлікт із заступником Генпрокурора Віталієм Щеткіним.

Галина Климович, яка очолювала слідство у кримінальній справі про отруєння Віктора Ющенка у вересні 2004 року, усунена від обов’язків керівника спецгрупи Генпрокуратури.

Це підтвердила сама Климович газеті "Сегодня".

Климович була звільнена через конфлікт із заступником Генпрокурора Віталієм Щеткіним, який недавно змінив Миколу Голомшу.

Щеткіну потрібно було ознайомитися з матеріалами майже 300-томної справи. Климович, що працює не в основній будівлі ГПУ на Різницькій, а в Головному слідуправлінні на вулиці Борисоглібській, запропонувала приїхати до неї на Поділ і погортати матеріали на місці - так було при Голомші.

Щеткін обурився і спересердя оголосив про усунення від справи. Правда, журналістам він про це не сказав, відзначивши, що "слідство по отруєння Ющенка рухається повним ходом, проводяться фоноскопічні дослідження по чіпу, наданому екс-майором Мельниченком".

З відходом Климович, не виключено, зміниться і підхід до розслідування справи про отруєння: окрім нині основної версії - отруєння діоксином, почнуть відпрацьовуватися й інші. Зокрема, що отруєння не було.

За деякими джерелами, на слідство в ГПУ незабаром знову повернеться куратором заступник генпрокурора Ренат Кузьмін. Він колись працював прокурором Макіївки - саме тоді, коли головою УМВС там був нинішній міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

Читайте також:

Слідча комісія ВР: справу про отруєння Ющенка сфальсифіковано

Слідча комісія ВР ініціює повторне проведенння аналізів Ющенка

В отруєнні Ющенка звинуватили генерала ФСБ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: