У справі Пукача фігурує покійний керівник апарату МВС Фере

Екс-міністр Юрій Кравченко, за даними слідства, передавав свої розпорядження через Едуарда Фере, який 6 років провів у комі і в 2009-му помер.

У кримінальній справі проти Олексія Пукача фігурує нині покійний керівник апарату Міністерства внутрішніх справ Едуард Фере.

За даними слідства, наказ Пукачу слідкувати за громадським діячем Олексієм Подольським, що в подальшому вилилося в його викрадення, екс-міністр Юрій Кравченко передав через Фере.

"Кравченко Ю.Ф. (...), перевищуючи владні та службові повноваження, через керівника апарату міністра внутрішніх справ Фере Е.В. дав наказ Пукачу О.П. здійснювати негласні оперативно-розшукові заходи щодо Подольського О.І., а також викрасти останнього, вивезти за місто, побити, вчинити підпал дверей квартири...", - йдеться в постанові про порушення кримінальної справи проти Кучми, стало відомо "Українській правді" з поінформованих джерел.

Як відомо, з 1995 по 2000 рік Фере був керівником апарату міністра внутрішніх справ Кравченка. Фере впав у кому в 2003 році, з якої він так і не вийшов.

Смерть Фере було констатовано в 2009 році.

Нагадаємо, Генпрокуратура порушила щодо екс-президента Леоніда Кучми кримінальну справу за статтею "перевищення влади" і віддання незаконного розпорядження керівництву МВС, що призвело до вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. Виконавцем вбивства вважається Олексій Пукач.

Читайте також:

Слідство вважає, що Кучма наказав лише побити й залякати Гонгадзе

Колега Гонгадзе розповів, як Пукач душив його ременем

Кучма: я поклянуся на Біблії, що не наказував вбити Гонгадзе

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: