Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У справі українського "диверсанта" Панова в Криму виявився "секретний том"

За словами адвоката, у ФСБ Росії допустили розголошення державної таємниці.

Так званий "Верховний суд" окупованого Криму розпочав розгляд у справі проти українця Євгена Панова за начебто підготовку "диверсії" на півострові, а також за зберігання та контрабанду зброї.

Про це повідомляє "Громадське".

За словами адвоката Панова Дмитра Дінзе, у доступних адвокатам і підсудному матеріалах справи виявився "секретний том". Це свідчить про те, що слідчий та начальник управління ФСБ Росії "допустили розголошення державної таємниці". Адвокат наголосив, що це тяжкий злочин з боку співробітників ФСБ, і за це їх мають притягнути до кримінальної відповідальності.

Як зазначається, засідання суду відбулося у закритому режимі.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року Федеральна служба безпеки РФ повідомила про запобігання в окупованому Криму терористичним актам, які нібито були підготовлені Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. Одним з організаторів терактів назвали Євгена Панова. Брат затриманого українця стверджує, що його викрали на території материкової України і вивезли на окуповану територію.

Також у справі про "українських диверсантів" у Криму був затриманий Захтей Андрій Романович, який виявився відпочивальником у Криму. Судячи із Facebook Андрія Захтея, він родом з міста Борислав Львівської області, закінчив Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка. Місцем проживання він зазначив кримську Євпаторію, але, судячи з усього, він проживав у Москві.

Раніше обвинувачені російською владою в "підготовці терактів" в Криму Євген Панов і Андрій Захтей відмовилися від свідчень, які вони дали одразу після затримання в серпні 2016 року. Панов також розповів про страшні тортури, які щодо нього застосовували співробітники ФСБ: лупцювали залізною трубою, підвішували і били електрострумом.

Українця Андрія Захтея засудили до 6,5 року колонії суворого режиму.

ВідеоСуд Криму присудив 6,5 року колонії суворого режиму Андрію Захтею

Для окупантів він - фігурант сфабрикованої справи про українських диверсантів. Андрій Захтей планує подавати апеляцію на рішення Верховного суду Криму. Ще один фігурант справи так званих "кримських диверсантів" Євген Панов зараз перебуває у Сімферопольському СІЗО на знайомиться з матеріалами справи.

Суд Криму присудив 6,5 року колонії суворого режиму Андрію Захтею

Залиште свій коментар

Вибір редакції