У справі зниклого журналіста Климентьєва залишилось дві версії

Міліція зупинилась на двох версіях зникнення журналіста: перша пов’язана з його професійною діяльністю, а друга - вбивство з метою дискредитувати певних посадовців.

Слідство у справі про зникнення журналіста Василя Климентьєва розглядає дві основні версії злочину.

Про це на засіданні Верховної ради заявив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

"На сьогодні залишені для відпрацювання дві версії: перша, пріоритетна, версія - у зв'язку з виконанням професійних обов'язків, друга - викрадення і наступне вбивство Климентьєва з метою дискредитувати певних посадових осіб, які перебувають на високих посадах в органах виконавчої влади Харківської області", - сказав глав МВС.

За словами Могильова, слідство також встановило, що поява човна на Печенізькому водосховищі з ключами і мобільним телефоном Климентьєва було цілеспрямованою спробою направити слідство по хибному шляху.

"Тому за результатами перевірки виключена версія нещасного випадку на воді за участю потерпілого", - сказав він.

"На сьогодні проводиться низка заходів, спрямованих на встановлення місцезнаходження певних фігурантів, які мають безпосереднє відношення до злочину. Тому у мене немає ніяких сумнівів, що цей злочин буде розкрито, а причетні до нього особи притягнуті до кримінальної відповідальності", - додав Могильов.

Нагадаємо, 11 серпня 2010 харківський журналіст Климентьєв виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BMW в невідомому напрямку і більше не повернувся.

Читайте також:

Міліція назвала прізвища підозрюваних у вбивстві журналіста Климентьєва

Зниклий харківський журналіст виявився мільйонером

Заступник зниклого журналіста заявив, що його ніколи не знайдуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: