У США попросили Януковича відпустити Тимошенко у Брюссель

Партія "Батьківщина" є одним із спостерігачів ЄНП, і тому вона запрошена на саміт - аргументували своє прохання Януковичу у США.

Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн і президент Європейської народної партії (ЄНП) Уїлфрід Мартенс закликали владу України відпустити опозиціонерку Юлію Тимошенко, яка перебуває під підпискою про невиїзд, на саміт ЄНП до Брюсселя.

"Ми разом закликаємо українську владу дозволити Юлії Тимошенко взяти участь у саміті ЄНП, який відбудеться 24 березня в Брюсселі. Партія місіс Тимошенко "Батьківщина" є одним із спостерігачів ЄНП, і тому вона запрошена на саміт. Ми також закликаємо владу переглянути політику відносно того, що може бути сприйнято як виборче переслідування опозиціонерів на Україні ", - йдеться в заяві, текст якої опублікований на сайті Маккейна.

У середині лютого Тимошенко повідомила, що має намір вчергове попросити генпрокуратуру відпустити її до Європи для участі в саміті ЄНП. При цьому вона висловила впевненість, що на цей раз їй вдасться отримати дозвіл на виїзд.

Тимошенко вже двічі зверталася до Генпрокуратури з проханням дозволити їй відвідати Брюссель для зустрічей з європейським керівництвом. Генпрокуратура двічі з різних причин відмовляла їй.

Нагадаємо, проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко, яка перебуває під підпискою про невиїзд, порушено дві кримінальні справи.

Читайте також:

США заступились перед Януковичем за колишніх підлеглих Тимошенко

ПР: Росія використовує Тимошенко для тиску на Україну

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: