У США ситуацію в Україні вважають неспокійною

Ситуацію в Україні заступник директора національної розвідки США з аналітики Томас Фінґер характеризує як "неспокійну".

Ющенко-Янукович
Архів
Американська розвідка вважає протистояння двох Вікторів головною причиною українських негараздів останнього часу.

Ситуацію в Україні заступник директора національної розвідки США з аналітики Томас Фінґер характеризує як "неспокійну".

"Тривала боротьба за владу між президентом Ющенком і прем'єр-міністром Януковичем продовжує лихоманити українське політичне життя й національну політику", - заявив Фінґер, за словами якого, "це суперництво призвело до недавнього розпуску парламенту та проведення нових законодавчих виборів у вересні".

"Політико-економічні зусилля у сфері реформ і спроби подальшої інтеграції з Заходом через цей тривалий період політичної нестабільності постраждали", - констатує заступник директора національної розвідки США.

Блокпост
Архів
Якщо Косову все-таки нададуть незалежність, це може стати для Росії підставою визнати незалежність невизнаних республік Грузії.

Крім того, керівництво американської розвідки попередило конгрес США про те, що розвиток ситуації в Грузії може бути пов’язаним із визнанням незалежності сербського краю Косово.

"Майбутні події в Грузії можуть бути тісно пов’язані з подіями за межами регіону, особливо в Косово", - йдеться в переданій до конгресу в середу 24-сторінковій доповіді Фінґера.

"Якщо Косово одержить незалежність протягом наступного року і без досягнутого через переговори врегулювання, Росія дала зрозуміти, що вона може відповісти на це визнанням сепаратистських республік у Грузії, що є ризикованим кроком", - заявив Фінґер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: