Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США та Європі схопили українських хакерів, що входили до однієї з наймасштабніших кібербанд

Група зламала комп'ютерні мережі компаній в 47 штатах.

Міністерство юстиції США повідомило про арешт трьох українців, яких звинувачують у зв’язку з хакерською бандою Fin7, відомою також як "Кобальт" і "Карбанак".

Про це йдеться на сайті Мін'юсту США.

Імена хакерів – Федір Гладир, Дмитро Федоров та Андрій Колпаков. Гладир вже під арештом у Сполучених Штатах, на екстрадицію інших двох з Європи там ще чекають. Федоров наразі перебуває під вартою у Польщі, а Колпаков у Іспанії.

"Тільки у США "Fin7" зламала комп'ютерні мережі компаній в 47 штатах і в окрузі Колумбія, викравши понад 15 мільйонів записів про клієнтських карток", — йдеться у заяві.

Як раніше повідомляв Reuters, "Карбанак" є однією із найбільш плідних у світі організацій з кіберзлочинності. За інформацією видання, група нанесла збитків в десятки мільйонів доларів.

Нагадаємо, лідера "Кобальту" затримали в кінці березня в Іспанії. Він полегшив банківські скарбниці країни на мільярд євро. Чоловіка вважають мозковим центром хакерського угруповання "Кобальт".

ВідеоВ Іспанії український хакер пограбував банки на мільярд доларів

34-річний чоловік жив в Іспанії уже чотири роки, пишуть місцеві ЗМІ. Його вважають мозковим центром хакерського угруповання "Кобальт", в якому було ще двоє українців і один росіянин. Зловмисники заражали шкідливими програмами комп'ютерні системи банків. Це дозволяло їм знімати гроші з банкоматів на відстані та хазяйнувати у чужих банківських рахунках.

В Іспанії український хакер пограбував банки на мільярд доларів

Вибір редакції