У США вважають президентство Ющенка часом втрачених можливостей

Екс-посол США вважає, що характерна риса української політики – нездатність досягти згоди в життєво важливих питаннях.

Колишній посол США в Україні Стівен Пфайфер вважає час президентства Віктора Ющенка періодом втрачених можливостей для України.

"Час президентства Ющенка, на жаль, виявився для країни періодом втрачених можливостей. Відповідальність за це лежить також і на президенті, і його Секретаріаті, які перебували в ситуації конфлікту з Кабінетом міністрів", - сказав Пфайфер.

Водночас він підкреслив, що з точки зору утвердження демократії Ющенко заслуговує на високу оцінку.

На його думку, той факт, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович зміг повернутися до влади через півтора роки після "помаранчевої революції", свідчить, зокрема, і про те, що Ющенко зміг створити умови для перемоги опозиційної партії шляхом демократичних виборів.

Екс-посол вважає, що характерна риса української політики в даний час – нездатність досягти згоди в життєво важливих для країни питаннях.

"Та внутрішня боротьба, яка ведеться останні півтора роки між президентом і його Секретаріатом з одного боку і прем'єром в союзі з Кабміном з іншою, – боротьба дуже деструктивна, оскільки Україна не досягла багато чого з того, що могла б здійснити на сьогодні", - зазначив Пфайфер.

"Очевидно, що після виборів між Секретаріатом і Кабінетом міністрів буде можлива більш злагоджена робота, яка дозволить досягти необхідних країні результатів", - додав він.

Читайте також:

У США вважають президентство Ющенка часом втрачених можливостей

Кандидати в президенти витратять на вибори по півмільярда доларів

Литвин запропонував пустити у Раду спецназ

Депутати налітали й набалакали на мільйон гривень понад норми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: