Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США заявили про розробки Росією нової ядерної зброї

Штати переконують, що продовжують дотримуватися принципів ДРСМД.

Постійна представниця США в НАТО Кей Бейлі Хатчісон вважає, що нові розробки ядерної зброї РФ несуть загрозу для світу.

Про це вона розповіла кореспонденту ТСН.

Хатчісон переконана, що Росія після виходу з ДРСМД розпочала розробку та випробування ракет здатних нести ядерні боєголовки. Своєю чергою, постпред зазначила, що Штати продовжують дотримуватися принципів "ракетного договору" навіть після його закінчення.

"США продовжують дотримуватись принципів цього договору, поки ми не зробимо необхідної офіційної заяви щодо припинення дотримування. Лише тоді ми зможемо робити щось для захисту від тих кроків росіян, які порушують цей договір. І ми зараз у процесі досягнення того, щоб мати захист від ракет, які Росія виробляє у великій кількості, щоб у нас були можливості найближчим часом захистити все, що ми бачимо, від того, що робить РФ", - скаала вона.

Вона додала, що США спробують захиститися від від ультразвукової, ядерної та будь-якої іншої потужної зброї.

Нагадаємо, 3 грудня на саміті в Лондоні американський президент Дональд Трамп, коментуючи свої погляди на відносини НАТО з Росією, заявив, що Сполучені Штати добре ладнають із російською стороною. Він вважає, що хороших відносин між обома країнами хочуть і росіяни. А також додав, що РФ прагне укласти нову угоду, яка стосується контролю над озброєннями і ядерною зброєю, до угоди нібито хоче долучитися і Китай.

Плейлист 17 відео Санкції проти РФ

Російська федерація шостий рік живе під санкціями України, країн ЄС, США та Канади та інших через окупацію Криму та розв'язання війни на території Луганської та Донецької областей. Санкційний тиск щоразу посилюється через внесення нових прізвищ причетних до агресії проти України.

Санкції проти РФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції