У США здивовані, що російські спостерігачі ОБСЄ пересуваються Донбасом

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США здивовані, що російські спостерігачі ОБСЄ пересуваються Донбасом

Фото: УНІАН

За словами посла, у моніторинговій міссії ОБСЄ працюють спостерігачі з різних країн.

У США були вкрай здивовані, що Україна досі не закрила доступ російським спостерігачам ОБСЄ, після вторгнення РФ на територію України.

Посол США та представник США в ОБСЄ Деніел Бейєр був здивований, що українська влада й досі допускає російських спостерігачів ОБСЄ в Україну, повідомляє УНІАН.

"Враховуючи вторгнення РФ, вражає, що Україна дозволяє росіянам служити нарівні з іншими спостерігачами", - заявив на своїй сторінці у Twitter посол США.

За словами посла, у моніторинговій місії ОБСЄ в Україні працюють команди з різних країн та саме керівники перевіряють звіти, стежать за якістю та за надійністю.

Нагадаємо, нещодавно директор Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Майкл Джордж Лінк закликав російську владу негайно звільнити українську військову Надію Савченко. 

Він також зазначив, що співробітникам ОБСЄ не дали можливість відвідати Надію Савченко й офіційно спостерігати за судом над нею, попри прохання організації. За словами Лінка, такі вимоги ОБСЄ відповідали міжнародним стандартам в галузі судочинства. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація