Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Довжина маршруту від пункту пропуску до мосту - 800 метрів.

У Станиці Луганській від пункту пропуску до мосту почав курсувати електромобіль.

Про це повідомила пресслужба Луганської облдержадміністрації у facebook.

Наразі довжина ділянки, якою курсує електромобіль, - 800 метрів. Автомобіль придбали силами партнерів з ООН.

"Це ще один проект щодо поліпшення умов перетину громадянами "лінії розмежування", реалізований спільно з Польовим офісом Верховного комісара ООН у справах біженців ООН у місті Сєвєродонецьк", – каже голова облдержадміністрації Віталій Комарницький.

За його словами, наразі обласна адміністрація працює над будівництвом мосту. Зокрема, на час робіт зведуть "обхідну" переправу, аби не зупиняти роботу пункту пропуску "Станиця Луганська".

Як повідомлялося раніше, у Станиці Луганській до першого пункту пропуску на контрольованому українським урядом боці запустили спеціалізований автобус, який підвозитиме людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Відео Бойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

Вони нікуди не пішли, просто перевдягнули форму й начепили пов'язки спостережних місій. Бойовики зі своїм блокпостом досі стоять за мостом у Станиці Луганській. Попри усі домовленості, ні поста, ні чужинців тут не мало б бути. Більше того, російські МНСники валять дерева. Вдають, що чистять територію, однак до розмінування наших саперів не підпускають.  

Бойовики не дають українським надзвичайникам розмінувати територію у Станиці Луганській   

Залиште свій коментар

Вибір редакції