У столичній квартирі господарі виховують півторарічного орангутана

Малюк, за словами господарів, нічим не відрізняється від людських дітей того ж віку.

Півторарічний малюк, який п'є молоко з пляшечки, і дивиться мультики у підгузку. Рудий орангутан Йося оселився вдома у власника приватного столичного зоопарку. Бешкетує на дивані та вимагає хурму. Справжній філософ, стверджує господар, йдеться в ТСН.19.30.

Із гостями Йося готовий познайомитися ближче. Але тулиться мавпа лише до господаря Михайла. У будинку директора зоопарку рудий малюк оселився півроку тому, в такому віці доглядати за ним слід було як за дитиною. Приїхав Йося з Європи, там він був Джозефом.

"Нам півтора року. Приблизно той же вік, що й у людини . Орангутанг у півтора року перебуває на рівні розвитку трохи вище наших дітей - він розуміє краще . Практично з ним здорово можна спілкуватися, він буде розуміти і, може, навіть відповідати . Ми його з дружиною називаємо наш синочок",- розповідає господар.

На сніданок в орангутанга молоко, фрукти і меблі.

Із людських звичок у Йосі - любов до телевізора. А от характер, переконує господар, в орангутанга кращий, ніж у більшості людей. Каже, ми ближчі до менш розвинених людиноподібних.

"У шимпанзе є щось від людини. Вони воліють зібратися в зграю, відлупцювати когось, в тому числі і з цієї зграї. Вони на нас схожі. А ці такі одинаки, філософи, коли людина в природі наближається, вони відвертаються, а не атакують", - розповідає чоловік.

Йося ще кілька місяцІв тому мав переїхати до зоопарку, там йому вже підготували великий вольєр. Та Михайло переїзд відкладає. Зізнається, страшенно прикипів до нього. Хоче провести з малим хоча би ці свята.

"Дружина каже - ти подумай, ми його тут залишимо, а ти через рік будеш з ним ходити в похід, на риболовлю", - жартує Михайло.

ВідеоРудий орангутан Йося оселився вдома у власника приватного столичного зоопарку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: