У столичному закладі тварин тримають у клітках для розваги відвідувачів. Зоозахисники б'ють на сполох

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зоозахисники кажуть, що за цим фактом вже подали заяву до поліції.

На пекло для тварин новорічну ніч вирішили перетворити власники київського закладу Viktoriya family, що у Святошинському районі Києва. Для розваги відвідувачів у залі із димом кальяну та дуже гучною музикою розмістили папуг, шиншил та інших тварин.

Про це у вівторок у Facebook повідомила зоозахисна громадська організація UAnimals.

"Від стресу більшість звірів забилися у своїх клітках. За даним фактом подано заяву до поліції", - повідомили зоозахисники, оприлюднивши відео з закладу.

Святкування від садистів

На пекло для тварин новорічну ніч вирішили перетворити власники київського закладу Viktoriya family. Для розваги відвідувачів у залі із димом кальяну та дуже гучною музикою розмістили папуг, шиншил та інших тварин. Від стресу більшість звірів забилися у своїх клітках. За даним фактом подано заяву до поліції.

Опубликовано UAnimals Воскресенье, 6 января 2019 г.

У коментарі ТСН.ua керівник ресторану Герасим Махоян підтвердив, що тварини дійсно розташовані у клітках у приміщенні. Проте, за його словами, тваринам у закладі комфортно, їх добре годують і регулярно обстежує ветеринар.

"Тваринам абсолютно комфортно, вони нагодовані, у нас є ветеринар, який їх обстежує. Що стосується диму, у нас встановлена якісна вентиляційна система і жодного дискомфорту тваринам нічого не приносить. Тварини з'явилися в закладі п'ять років тому і живуть відтоді без проблем протягом цього часу, за винятком одного випадку, коли з клітки вибрався і полетів папуга", - запевнив він.

Махоян стверджує, що дуже полюбляє тварин і рішення про їхнє розміщення у закладі було ухвалено, оскільки тварини приносять радість відвідувачам. "Я можу вас запросити до закладу і показати, як почуваються тварини. Якщо вам видасться, що тваринам в клітках погано, я готовий роздати їх в хороші руки", - додав власник ресторану.

Як повідомлялося, на початку січня неподалік від Лютезького заповідника, що у Вишгородському районі Київської області, браконьєри жорстоко випатрали вбитих косуль.

Відео Альпаки у снігу: на фермі під Вільнюсом зимують тридцять екзотичних тварин

На фермі під Вільнюсом снігу радіють незвичні для цієї країни тварини - альпаки. Усього тут їх мешкає тридцять - десятеро їхня власниця привезла з Чилі, решта народилася уже в Литві. Клімат країни для альпак незвичайний. Тварини мешкають у високогір'ї Анд нижче снігової лінії. Однак зимою в Литві почуваються наче вдома через густу шерсть. 

Альпаки у снігу: на фермі під Вільнюсом зимують тридцять екзотичних тварин

Залиште свій коментар

Вибір редакції