Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві облили кефіром Наталію Вітренко

Обливання супроводжувалося криками "Слава Україні!".

У Києві члени націоналістичної спільноти С14 напали на лідера "Прогресивної соціалістичної партії України" Наталію Вітренко.

Відео опублікував активіст С14 Сергій Мазур.

Інцидент стався біля Окружного адмінсуду. Коли Вітренко зі своїми соратниками виходила з будівлі, до них підбігли кілька молодих людей і облили їх білою рідиною.

"Комуністи на чолі з Вітренко прийшли позиватися до Окружного адмінсуду. Їм не подобається, що їх "безкарно" дратують патріоти і не дають махати червоними ганчірками на 9 травня. За це отримали привіт від С14. Не буде спокою Вітренко і Ко на українській землі", - написав Мазур у соцмережі.

Комуністи на чолі з Вітренко прийшли судитись в Окружний адмінсуд. Їм не подобається, що їх “безкарно” кошмарять патріоти і не дають махати червоними ганчірками на девятомая. За це отримали привітик від С14. Не буде спокою Вітренко і Ко на українській землі. #С14

Опубліковано Сергієм Мазуром 26 квітня 2018 р.

Раніше, 21 квітня члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. Активіст організації С14 Сергій Мазур заявив, що роми покинули Лису гору "після переконливих законних аргументів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції