Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці нетверезий чоловік намагався двічі проголосувати на виборах

Киянин прийшов на дільницю зранку і опівдні.

У Києві на одній з дільниць виборець намагався проголосувати двічі, повідомляє громадська мережа "ОПОРА".

Інцидент стався на дільниці №800221 у Деснянському районі столиці, куди киянин з'явився у стані алкогольного сп'яніння. Спочатку чоловік прийшов о 08:10. Члени виборчої комісії видали йому бюлетень і він проголосував.

Вдруге чоловік повернувся на дільницю близько опівдня. Цього разу мін був більш сп'янілий і про свій ранковий візит на дільницю не пам'ятав. Киянин пішов з дільниці лише тоді, коли члени комісії показали його власний підпис у списку виборців.

Національна поліція станом на 16:00  зафіксувала 816 заяв та повідомлень про порушення, пов'язані з виборчим процесом, повідомляє прес-служба МВС. Найбільше повідомлень під час другого туру виборів президента зафіксували щодо незаконної агітації (105), фотографування бюлетеня (40), підкупу виборців (6), фізичної розправи (2) і спроби винести бюлетень (2).

У день другого туру виборів президента України спецвипуски ТСН виходитимуть о 12.00, 15.00 та 18.00, а о 19.30 розпочнеться марафон "Вибір країни", який будуть вести одночасно п’ятеро ведучих. О 21.30, коли в ефірі каналу розпочнеться суперфінал "Голосу країни", безперервна трансляція новин триватиме на YouTube-каналі та Facebook-сторінці ТСН. Всередині вокального шоу також заплановано два випуски ТСН, протягом яких глядачам "1+1" повідомлять про найактуальнішу ситуацію на поточний момент, а після завершення проекту, новини повернуться в ефір і триватимуть до першої ночі.

Рівно о 20.00 одразу після закриття виборчих дільниць глядачі ТСН зможуть дізнатися результати ексклюзивного екзит-полу ТСН. Як і у попередньому турі, його на замовлення каналу "1+1" проводитимуть дві авторитетні дослідницькі компанії – Kantar TNS та Info Sapiens. Методом особистого інтерв’ю планується опитати 20 тисяч респондентів, віком від 18 років, на виході з 600 виборчих дільниць по всій території України (окрім спеціальних та закордонних дільниць). Теоретична похибка вибірки становить не більше 0,7%. Методологія дослідження розроблялася згідно міжнародних стандартів, з урахуванням багаторічного досвіду працівників обох компаній у проведенні екзит-полів під час попередніх виборів в Україні. Під час прямого ефіру 21 квітня ТСН також повідомить результати національного екзит-полу. Новинна служба каналу "1+1" покаже реакції сторін, що перемогли та програли.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції