У Стрию на Львівщині відкрили після "Великого будівництва" сучасне відділення екстреної меддопомоги

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Стрию на Львівщині відкрили після "Великого будівництва" сучасне відділення екстреної меддопомоги

Окрім ремонту, для відділення закупили нове обладнання.

Понад 300 тисяч мешканців Стрийського району (Львівська область) матимуть можливість отримати швидку та якісну медичну допомогу в оновленому приймальному відділенні Центральної районної лікарні.

Про це заявив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Реконструкція проводилась у межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". За кошти державного та місцевого бюджетів у відділенні зробили капітальний ремонт: замінили вікна й сантехніку, систему вентиляції та водопостачання, проклали нову електрику, відремонтували внутрішні приміщення й фасад, облаштували територію.

Крім того, для відділення закупили нове обладнання, встановили комп’ютерний томограф та ультразвукову діагностичну систему.

"Оновлене відділення та нове обладнання дадуть змогу швидко встановити діагноз та допоможуть лікарям оперативно надати невідкладну допомогу для порятунку пацієнтів", - каже голова обладміністрації.

За даними Львівської ОДА, щороку приймальне відділення Стрийської центральної лікарні приймає близько 10 тисяч пацієнтів, ще близько 5 тисяч звертаються до травмпунктів. Оновлене відділення надаватиме допомогу в цілодобовому режимі, в тому числі пацієнтам у невідкладних станах.

Як повідомляв координатор програми "Велике будівництво", заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, до кінця року буде відбудовано і відремонтовано 177 приймальних відділень. Також за програмою Володимира Зеленського буде відкрито 95 шкіл та 70 садочків.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація