У студентки, яка засмажила яєчню на Вічному вогні, з’явились послідовники

Троє молодиків принесли в київський парк Слави пательні й підсмажили яйця на знак протесту проти "беспрєдєлу влади й чиновників".

В столичному парку Слави 20 червня молодики, що представились учасниками арт-групи "Яйце", засмажили на Вічному вогні три яєчні. Відео свого вчинку вони оприлюднили в Інтернеті.

Таким чином активісти висловили підтримку студентці Ганні Сіньковій, заарештованій за аналогічний вчинок.

"Арт-група "Яйце" імені Корнєєва і Нестеренка (прокурор і суддя Ганни Сінькової) влаштувала акцію на підримку Ганни Сінькової", - заявили вони.

"Саме в день чергового пафосного офіціозу в парку Слави за участтю Віктора Януковича і Ху Цзіньтао, ми посмажили три яєчні на вічному вогні. У такий спосіб ми намагалися привернути увагу громадськості до ситуації з політв'язнем Ганною Сіньковою, що вже три місяці перебуває у СІЗО за ідіотичними обвинуваченнями, бо маріонеткові суди нічого не вирішують, а лише виконують наказі згори", - йдеться в повідомленні.

"Ми вважаємо, що кожен громадянин повинен реагувати гострим сарказмом на абсурдність загальної ситуації та беспрєдєл влади й чиновників", - зазначили соратники Сінькової.

Зазначимо, що активісти переплутали прізвище судді Сінькової - він Киреєв, а не Корнєєв.

Як відомо, 16 грудня минулого року в Києві кілька людей провели акцію протесту - підсмажили на Вічному вогні яєчню і сосиски. Свої дії вони пояснили протестом проти недоцільного використання природного газу та ігнорування владою проблем ветеранів.

Читайте також:

Студентку, яка смажила яйця на Вічному вогні у Києві, залишили в СІЗО

 У центрі Львова спалили червоний прапор, міліція не відреагувала

На Одещині на Вічному вогні смажать сосиски

ВідеоУ студентки, яка засмажила яєчню на Вічному вогні, з’явились послідовники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: