У студентки, яка засмажила яєчню на Вічному вогні, з’явились послідовники

Троє молодиків принесли в київський парк Слави пательні й підсмажили яйця на знак протесту проти "беспрєдєлу влади й чиновників".

В столичному парку Слави 20 червня молодики, що представились учасниками арт-групи "Яйце", засмажили на Вічному вогні три яєчні. Відео свого вчинку вони оприлюднили в Інтернеті.

Таким чином активісти висловили підтримку студентці Ганні Сіньковій, заарештованій за аналогічний вчинок.

"Арт-група "Яйце" імені Корнєєва і Нестеренка (прокурор і суддя Ганни Сінькової) влаштувала акцію на підримку Ганни Сінькової", - заявили вони.

"Саме в день чергового пафосного офіціозу в парку Слави за участтю Віктора Януковича і Ху Цзіньтао, ми посмажили три яєчні на вічному вогні. У такий спосіб ми намагалися привернути увагу громадськості до ситуації з політв'язнем Ганною Сіньковою, що вже три місяці перебуває у СІЗО за ідіотичними обвинуваченнями, бо маріонеткові суди нічого не вирішують, а лише виконують наказі згори", - йдеться в повідомленні.

"Ми вважаємо, що кожен громадянин повинен реагувати гострим сарказмом на абсурдність загальної ситуації та беспрєдєл влади й чиновників", - зазначили соратники Сінькової.

Зазначимо, що активісти переплутали прізвище судді Сінькової - він Киреєв, а не Корнєєв.

Як відомо, 16 грудня минулого року в Києві кілька людей провели акцію протесту - підсмажили на Вічному вогні яєчню і сосиски. Свої дії вони пояснили протестом проти недоцільного використання природного газу та ігнорування владою проблем ветеранів.

Читайте також:

Студентку, яка смажила яйця на Вічному вогні у Києві, залишили в СІЗО

 У центрі Львова спалили червоний прапор, міліція не відреагувала

На Одещині на Вічному вогні смажать сосиски

У студентки, яка засмажила яєчню на Вічному вогні, з’явились послідовники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: