У створенні нових символів України запідозрили "ветеранів Рейху"

Колесніков розкритикував символи України за кордоном Гарнюню та Спритка, додавши, що їх швидше за все, вигадали ветерани Рейху.

Віце-прем'єр-міністр, міністр інфраструктури Борис Колесніков розкритикував символів Гарнюню та Спритка, які позиціонують Україну за кордоном.

"Мені не подобаються ці символи. Таке враження, що конкурс відбувався між ветеранами або МЗС, або Рейху, - це їм видніше", - сказав Колесніков.

Він уточнив, що Національне агентство з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року не має до цього жодного стосунку.

Як повідомлялося, 25 березня Міністерство закордонних справ України презентувало Стратегію позиціонування України за кордоном, що була розроблена компанією CFC Consulting на замовлення МЗС.

На заході було представлено персонажів-символів бренду "Україна" - хлопчика Спритко та дівчинку Гарнюню. Як відзначалось на презентації, персонажі виконані в популярному стилі "аніме", орієнтованому як на дитячу, так і на дорослу аудиторію.

Аналітика по темі:

Гарнюня и Спрытко против бигмака и Диснейленда

Читайте також: 

У Росії символи України назвали "рекламою імбецилів та регресу"

Україна витратить 9 мільйонів гривень для самореклами за кордоном

Іноземні путівники застерігають туристів від подорожей Україною

 Експерти: талісмани Євро-2012 — дауни

ВідеоУ створенні нових символів України запідозрили "ветеранів Рейху"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: