У суді над Юлією Тимошенко зачитали свідчення Миколи Азарова

Згідно зі свідченнями Азарова, під час газових переговорів у 2009 році Тимошенко була згодна  на 50 років оренди Чорноморського флоту Росії в Криму.

Прем’єр-міністр Микола Азаров стверджує, що колишня глава уряду Юлія Тимошенко в обмін на зниження ціни на російський газ погоджувалася продовжити на 50 років термін базування Чорноморського флоту РФ в Криму.

Такі свідчення Азарова містяться в обвинувальному висновку у "газовій" справі проти Тимошенко, які зачитала на засіданні Печерського райсуду Києва прокурор Лілія Фролова.

Зокрема, Азаров стверджує, що під час підписання так званих "Харківських угод" він обговорював з главою уряду РФ Володимиром Путіним питання газових контрактів 2009 року. Азаров стверджує, що запитав у Путіна, чому Тимошенко погоджувалася підписати газові угоди.

"У свою чергу, Путін відповів, що під час переговорів у 2009 році Тимошенко погодилась на 50 років оренди Чорноморського флоту Росії в Криму", - сказано у свідченнях Азарова.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Читайте також:

ГПУ звинуватила Тимошенко у злочинах на території Росії

Тимошенко вигнали з Печерського суду за зневагу до судді

Ющенко поскаржився, що їх з Тимошенко підслуховували росіяни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: