Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У суді пояснили, чому не можуть закрити справу вбитого "Гіві"

Провадження довелось повернути прокуратурі.

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області повернув справу Михайла Толстих, більш відомого як "Гіві", до прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба установи.

Провадження повернули, бо СБУ надала суду повідомлення про те, що Толстих вбитий невідомими в своєму робочому кабінеті, однак офіційно ця інформація не підтверджена. За таких умов суд не може ані закрити, ані продовжувати справу.

Як зазначається, за даними обвинувачення Толстих нібито проживає в Донецьку. "Це свідчить про невідповідність даних обвинувального акту вимогам КПК України", - йдеться в повідомленні.

Крім того, в матеріалах справи нема інформації про оголошення "Гіві" в міжнародний або міждержавний розшук. Це б дало змогу розглядати її без присутності обвинуваченого, як того вимагає КПК України.

Своєю чергою, прокурор висловив невдоволення та збирається оскаржити рішення суду.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині суд викликав на засідання вбитого бойовика "Гіві". Командир батальйону донецьких терористів "Сомалі" Михайло Толстих був убитий 8 лютого 2017 року в своєму кабінеті в окупованому Донецьку. Повідомлялося, що приміщення було обстріляно з реактивного озброєння "Джміль". 

ВідеоНеочікувані версії РФ та вистава в Донецькій опері: що відомо про смерть одіозного бойовика "Гіві"

Залиште свій коментар

Вибір редакції