Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах на вокзалі впровадили в "обіг" радянські копійки випуску 1961 року

Монетки там використовують замість жетонів у камері схову.

На Сумському залізничному вокзалі пасажирам замість жетонів до камери схову видають радянські монети номіналом у 15 копійок. Так залізничники працювали не один десяток років, порушуючи закон і наражаючи себе на кримінальну відповідальність, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На неподобство звернув увагу один пасажир кілька днів тому. Він записав відео з монетками, виклав ролик в інтернет, а на додачу звернувся до правоохоронних органів. Але спершу пробував з’ясувати в диспетчерській вокзалу, як гроші давно зниклої держави використовуються в незалежній Україні в 2019 році: "Монети 1961 року! Це шок!" На що дістав відповідь: "А ячейки, ви думаєте, новіші?"

Відео На сумському залізничному вокзалі замість жетонів до камери схову видають радянські монети

Так залізничники працюють не один десяток років, порушуючи закон і наражаючи себе на кримінальну відповідальність. А от звернув увагу на це лише один пасажир. І не тільки виклав відео в Інтернет, а й звернувся до правоохоронних органів.  

На сумському залізничному вокзалі замість жетонів до камери схову видають радянські монети

Після виклику поліції та розголосу монети з вокзального обігу зникли. "Жетони позачиняли", - пояснюють у довідковому бюро. Керівниця залізничного вокзалу зізнається, що причиною став саме цей скандал. "Будемо вживати заходів, шукати жетони, пробувати закупити, виготовити", - обіцяє Інна Дегтяренко. Та визнає, що монети СРСР використовувалися в камері схову дуже давно. "Вони там – магнит, сплав – розраховані тільки на ці монети. Ми замовляли чотири взірці – жоден не підійшов. Тобто проблема з жетонами є", - каже вона.

Виходів вона бачить два: змінити камери схову, на що грошей немає, або ж замовити жетони монетному двору, котрий за такі невеликі партії не береться. Тож наразі для пасажирів порозклеювали оголошення про тимчасові технічні негаразди з автоматичними камерами схову – працюватиме лише стаціонарна. Журналісти направили запит в "Укрзалізницю" з проханням роз’яснити ситуацію на вокзалі в Сумах, відповіді до моменту виходу сюжету в ефір не надійшло.

Кореспондентка ТСН Оксана Солодовник

Залиште свій коментар

Вибір редакції