У Сумах під багатоповерхівкою розірвало газовий лічильник, поліція не відкидає версію теракту

Дата публікації
У Сумах під багатоповерхівкою розірвало газовий лічильник, поліція не відкидає версію теракту

Reuters

Усіх мешканців евакуювали.

У Сумах під дев'ятиповерхівкою розірвало газовий лічильник. Через пошкодження труби стався сильний витік газу. Дивом через інцидент ніхто не постраждав, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Інцидент стався близько 11 вечора. На місце події прибуло 7 екіпажів патрульної поліції, які евакуювали близько 200 людей та очепили місце вибуху. Газ в будинку перекрили.

Від вибуху лічильник розлетівся на шматки. Правоохоронці не відкидають версії теракту. Вони припускають, що у загальнобудинковий лічильник могли підкласти вибуховий предмет. Крім того, неподалік знайшли чеку від гранати.

Відомо, що цього дня газовики тільки-но встановили лічильник і вранці мали під'єднати його до газової труби. Мешканці ж будинку були проти встановлення загальнобудинкового приладу обліку.

Як розповіла мешканка сусіднього будинку Людмила Передрига, мешканці будинку були проти встановлення лічильника, писали листи та дзвонили на гарячу лінію, однак реальних дій стосовно цієї ситуації не було.

"Проводяться поквартирні обходи працівниками поліції зі встановлення всіх об'єктивних причин цього випадку, а також вивчається конфліктна ситуація зі встановлення лічильника газу в даному будинку", - розповів керівник Сумського відділу поліції Павло Карабута.

Нагадаємо, раніше у сумській багатоповерхівці на вулиці Лушпи, 52, стався вибух через витікання газу. Виявилося, що меншканець квартири навмисно випустив газ.

У Сумах під 9-поверхівкою розірвало газовий лічильник

У Сумах під 9-поверхівкою розірвало газовий лічильник

Наступна публікація