У Сумах під час уроку на четвертокласників упало вікно: рани у дітей довелося зашивати

У Сумах під час уроку на четвертокласників упало вікно: рани у дітей довелося зашивати

Фото: Facebook/Офіс президента України

Вікнам у школі уже близько шістдесяти років.

У Сумах під час уроку фізкультури на школярів упало вікно. Двом четвертокласникам довелося зашивати в лікарні рани шиї та голови. Батьки приголомшені й уже звернулися до поліції та написали колективне звернення. Вимагають, щоби вчителі нарешті замінили старезні дерев’яні вікна, яким уже понад ніж пів століття. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мати четвертокласника Поліна Риман каже, що свого Артема ще ніколи не бачила таким наляканим.

"Коли я приїхала його забирати, він був весь обсипаний дрібним склом, боявся встати, щоб не порізати щось інше. Просто шок", — говорить жінка.

Артема травмувало осколками розбитого віконного скла. На голову іншого учня впали металеві віконні ґрати. Обом хлопчикам у травмпункті наклали по кілька швів. 

Усе сталося на уроці фізкультури, розповіли діти. Через карантин фізкультура зазвичай на вулиці. Але того дня була холоднеча та вітер, тож вчитель вирішив провести заняття в спортзалі. Щойно після пробіжки двоє учнів сіли на підвіконня перепочити, як на них посипалося скло. Очевидно, дерев’яні рами прогнили і завіси просто випали. 

Вікнам близько шістдесяти років, як і школі. Але згнити не могли, переконана директорка школи Тетяна Волкова. Їх цьогоріч перевіряли на міцність. Припускає, що вікно могло вирвати вітром.

"Це пориви вітру, тільки пориви вітру, іншого не може бути. І ця фрамуга стояла на провітрювання, розумієте. Вони ще не трухляві", — зазначає вона.

Сьогодні занять у спортзалі не проводять. Старе розбите вікно, що випало, вже замінили на таке ж старе. Після інциденту вчителю фізкультури за те, що провів урок  у спортзалі, оголосили догану – за порушення шкільних правил карантину. Дирекція закладу вибачилася перед батьками травмованих дітей.

Відтак, усі дерев’яні вікна в школі директорка обіцяє незабаром замінити на пластикові. Тепер шукають гроші. Доти ж пускати дітей в спортзал не будуть. До мінус 15 градусів уроки фізкультури проводитимуть на вулиці. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1456
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація