Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах поліції довелося розшукувати дітей, які бавились гранатою

Про підозрілий предмет в поліцію повідомив перехожий

Граната замість іграшки. У Сумах поліції довелось прочісувати цілу вулицю, аби знайти гранату, якою бавилися діти. Те, що група хлопчиків тримає у руках щось схоже за боєприпас, помітив випадковий перехожий, йдеться в ТСН.12.00.

Він забрав в малих гранату, поклав її осторонь, сам пішов за телефоном, аби викликати поліцію. Коли на місце прибула слідчо-оперативна група, діти встигли розбігтися, граната - теж зникла. Аби знайти її, копи задіяли кінологів з собаками. Врешті гранату знайшли, вона виявилась навчальною.

«На лінію 102 надійшов виклик, що діти граються, чоловік забрав у них гранату, потім пішов за мобільним телефоном, щоб повідомити поліцію, а коли прийшов – вже не було ні гранати, ні дітей. Застосували собаку для пошуку і біля одного з будинків у підвальному приміщенні виявили гранату», - каже інспектор кінологічного центру ГУНП в Сумській області Андрій Грицина.

 

ВідеоУ Сумах поліція прочесала всю вулицю у пошуках гранати, якою бавилися діти

Граната замість іграшки. У Сумах поліції довелось прочісувати цілу вулицю, аби знайти гранату, якою бавилися діти. Те, що група хлопчиків тримає у руках щось схоже за боєприпас, помітив випадковий перехожий. Він забрав в малих гранату, поклав її осторонь, а сам пішов за телефоном, аби викликати поліцію. 

У Сумах поліція прочесала всю вулицю у пошуках гранати, якою бавилися діти

Залиште свій коментар

Вибір редакції