Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сумах працівники ДСНС урятували чоловіка, який хотів стрибнути з балкону

Мотивом його наміру було нещасливе кохання.

У Сумах через сварку з коханою 32-річний чоловік збирався викинутися з третього поверху. Свідками екстремальних любовних розбірок стали з півсотні мешканців багатоповерхівки, а до будинку з’їхалися чи не всі екстрені служби міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На металевому штирі балкона третього поверху балансував закривавлений чоловік – він порізався склом, коли вибивав вікно. Сусіди підмостили під вікнами подушки, ковдри та матраци, самі тримали натягнуту ряднину – готувалися ловити потенційного самогубця. Екстрені служби викликала дівчина, з якою чоловік посварився. Спершу відчайдуха намагалися спустити за допомогою висувної драбини, але марно – той увесь час погрожував стрибнути вниз. Дві години чоловіка вмовляли і сусіди, і психіатри, і поліція, аж поки до нього таки не підкралися рятувальники. Один із них схопив порушника спокою за ногу, інший допоміг затягнути через вікно до сусідів. Глядачі аплодували та дякували за професійну роботу.

Хто вона, фатальна жінка, що розбила серце Руслану? Сусіди кажуть, що дівчину звати Олександрою, і з її балкона вже не вперше летять чоловіки. Рік тому сюди вже приїздила поліція. "Викинули одного чоловіка. Його долі я не знаю", - каже жителька будинку Віра Кононова. Чоловіки зізнаються, що за дівчиною кавалери ходять юрбою. "Блондинка. Молода, роки три тому школу закінчила. Красива, так", - констатує сусід Анатолій Вовкула. Застати вдома Олександру не вдалося. Коли вона повернеться і чи повернеться взагалі – невідомо. Руслана ж забрала швидка з бригадою психіатрів – лікувати нерви та розбите серце.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

ВідеоСумчанин збирався викинутися з третього поверху через сварку з коханою

Заліз на край балкона та заходився з’ясовувати стосунки зі своєю дівчиною. Свідками екстремальних любовних розбірок стали з півсотні мешканців багатоповерхівки. До будинку з’їхалися чи не всі екстрені служби міста. Дві години чоловіка вмовляли не робити дурниць. Чим все закінчилося – у сюжеті.  

Сумчанин збирався викинутися з третього поверху через сварку з коханою

Залиште свій коментар

Вибір редакції