У Сумах сміттєва криза

У Сумах вже четвертий день поспіль із переповнених контейнерів сміттєвих майданчиків не вивозяться тверді побутові відходи.

Таким чином, в обласному центрі назріває чергова – вже третя за останні три роки "сміттєва" криза.

Причиною надзвичайної події є конфлікт, що тривалий час існує між керівництвом міста і ТОВ "Сумикомунтранс", яке здійснює вивезення сміття із більшої території Сум.

Міський голова Геннадій Мінаєв оприлюднив звернення до жителів міста, в якому звинуватив у ситуації, що склалася, директора ТОВ "Сумикомунтранс" Володимира Черткова.

Сміття
УНІАН
Сміттєзвалище у Сумах
У свою чергу, Чертков наголошує на неузгодженості і незаконності тарифів, запропонованих комунальним підприємством "Сумижитлокомунсервіс". За його словами, у нині діючий тариф (1,65 грн./ куб. м.) за збирання і вивезення ТПВ від населення вже закладено і кошти на їх утилізацію. Утім, КП "Сумижитлокомунсервіс" вимагає збільшити тариф майже в 4,5 рази - до 8,22 грн./куб. м. Чертков вважає це рішення незаконним, адже прийняття тарифу має відбуватися за певною процедурою, якою нехтує керівник комунальної установи разом з міським головою Сум.

Наразі від конфлікту страждають всі сумчани: 20 сміттєвозів "Сумикомунтрансу", завантажені відходами, простоюють на території підприємства, але на сміттєвий полігон їх не пускають. Одночасно на контейнерних майданчиках поблизу житлових будинків кількість відходів невпинно накопичується.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: